Gabriel Gatner, Adwokat Katowice | Sprawy karne, RODO, Odszkodowania
416
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-416,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
rozwody
Wsparcie adwokata od początku sprawy o rozwód!

Rozwody

Rozwód

Rozwód to poważne postępowanie prowadzone przed Sądem Okręgowym. Już na etapie sporządzania pozwu lub odpowiedzi na pozew pojawiają się spore trudności z opisywaniem życia prywatnego. Mało tego, sprawa o rozwód zawsze jest rozpoznawana przez trzyosobowy skład sędziowski tj. sędziego zawodowego oraz dwóch ławników. Prowadzenie sporu sądowego, a przede wszystkim opowiadanie na sali rozpraw o sprawach rodzinnych, a w szczególności o sprawach szczególnie intymnych, zawsze wiążę się ze dużym stresem.

Ważne! Przesłaną rozwiązania małżeństwa jest zupełny i trwały rozkład pożycia małżeńskiego! To oznacza, że sąd będzie musiał zbadać to, czy faktycznie tego rodzaju przesłanka została spełniona.

Tym samym w sprawie o rozwód kluczowe jest wsparcie prawne, które w możliwie jak największym zakresie zapewni spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

Pamiętaj! Orzeczenie w sprawie o rozwód to nie tylko rozwiązanie małżeństwa! W orzeczeniu rozwiązującym małżeństwo, sąd reguluje także kontakty z dziećmi, wysokość obowiązku alimentacyjnego czy kwestię opieki nad dziećmi.

Konsultacje

Przed złożeniem pozwu o rozwód, musimy się spotkać. Podczas spotkania ustalimy, czy Twoja sprawa spełnia przesłanki umożliwiające wniesienie pozwu. Powierzając prowadzenie sprawy rozwodowej, możesz być pewien na reprezentację w sądzie oraz dopełnienie wszystkich, niezbędnych formalności związanych z procesem.

Rozwód Katowice

Na konsultacje w sprawie o rozwód zapraszam do kancelarii w Katowicach przy ul. Młyńskiej 23. Podczas spotkania wyjaśnię wszystkie kwestie związane ze sprawą.

Zadzwoń, porozmawiajmy o Twojej sprawie:

 

+ 48 608 495 350

Specjalizacje

Sprawy karne
Rozwody
Odszkodowania
Umowy,regulaminy
RODO
Opinie z oferteo.pl

Co mówią o mnie klienci?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

Kontakt

Adwokat Gabriel Gatner

 

ul. Młyńska 23

40-098 Katowice

 

Telefon
+48 608 495 350
32 724 18 28

 

Email
gabriel.gatner@kancelaria-gatner.pl